تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
اندونزی خواهان امضای قرارداد با مورینیو!


نهراوی اما اعتراف کرد که حقوق درخواستی بالای مورینیو ممکن است مانع بزرگی برای حصول توافق میان طرفین شود. او همچنین اعلام کرد که در خصوص استخدام آقای خاص به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال اندونزی با یوکو ویدودو رئیس جمهور این کشور صحبت کرده و ایده استخدام مورینیو را با اریک توهیر، مالک اندونزیایی اینتر که رئیس کمیته ملی المپیک کشورش هم است، در میان گذاشته است.

وزیر ورزش و جوانان اندونزی در این خصوص گفت:" این برنامه را با یوکو ویدودو و اریک توهیر، رئیس کمیته المپیک اندونزی هم در میان گذاشته‌ایم، اگر چه محقق شدن این کار آسان نخواهد بود. زمانی که از اریک پرسیدم، او گفت که حقوق سالانه مورینیو در حدود 13 میلیون پوند در سال است. ورود مورینیو حداقل می‌تواند شور و شوق را در میان هواداران فوتبال اندونزی افزایش دهد. برای بازیکنان‌مان به چنین عامل انگیزه‌بخشی نیاز داریم. سرمربی تیم ملی کشور ما باید یک خارجی باشد که دستیارانی از داخل کشور به او کمک کنند."

نهراوی در ادامه فاش کرد که توهیر به او گفته گاس هیدینک هم می‌تواند گزینه خوبی برای هدایت تیم ملی اندونزی باشد چرا که تجربه او از مربیگری در رده ملی بیشتر است. وی اظهار داشت:" اریک به من گفت به ژوزه مورینیو فکر نکنم بلکه به سراغ گاس هیدینک بروم. با این حال ما به کسی نیاز داریم که روحیه جنگدگی را در بازیکنان ما بیدار کند."

مورینیو از ماه دسامبر که از چلسی اخراج شد بیکار بوده و شایعاتی مبنی بر ورود او به منچستریونایتد در پایان فصل شنیده می‌شود. گاس هیدینک، سرمربی موقت چلسی نیز در پایان فصل باید این تیم را ترک کند تا جای خود را به آنتونیو کونته بدهد.


+ تعداد بازدید : 15 |
نوشته شده توسط terme در 2016-06-24T18:33:14+02:00 و ساعت :