تبلیغات شما اینجا خرید گیفت کارت
بستن تبلیغات [X]
خرید اینترنتی عینک خلبانی شیشه آبی Rayban

خرید اینترنتی عینک خلبانی شیشه آبی Rayban

خرید پستی عینک خلبانی شیشه آبی Rayban

خرید اینترنتی عینک خلبانی شیشه آبی Rayban,خرید پستی عینک خلبانی شیشه آبی Rayban,عینک خلبانی شیشه آبی Rayban,عینک rayban خلبانی,فروشگاه سیکا شاپ,فروشگاه اینترنتی سیکا شاپ,سیکا شاپ,عینک ,خرید اینترنتی عینک آفتابی,خرید اینترنتی عینک دودی,خرید ارزان عینک آفتابی,عینک آفتابی ارزان,فروشگاه عینک آفتابی,فروشگاه عینک دودی,خرید عینک آفتابی,خرید ارزان عینک,خرید عینک ارزان,عینک آفتابی مردانه,عینک rayban

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-6

عینک آفتابی rayban با شیشه آبی و طرح خلبانی از برند معروف و پرطرفدار با فریمی فلزی که طراحی زیبا و خوش فرمی دارد مورد پسند جوانان امروزی و شیک پوش می باشد و شیشه آن ضد اشعه ماور بنفش می باشد و محافظ بسیار خوبی برای چشمان شما می باشد.

خرید اینترنتی عینک خـلبانی شیشه آبی Rayban

عینک فوق العاده جدید با طراحی مدرن
محصولی متفاوت و منحصر بفرد از کمپانی rayban
با قابلیت بازتاب ۹۰ درجه از اشعه های مضر افتاب
شناخته شده به عنوان عینک محبوب هنرپیشگان
مقابله با اشعه های مضر
با استاندارد UV400
مناسب برای جوانان خوش سلیقه ایرانی
با کیفیت بی نظیر و قیمت استثنایی

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-1

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-2

طرح این عینک آفـتابی متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند این عینک را تهیه نمایند. شیشه های این عینک دارای یو وی ۴۰۰ بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند. جنس لنز این عینک از شیشه ضد خش میباشد و از نظر پزشکی تائید شده میباشند. این عینک دارای uv 400 کامل می باشد در نتیجه علاوه بر زیبایی ، محافظت از چشم هارا در مقابل نور خورشید به خوبی انجام میدهد .متاسفانه به این موضوع در ایران اهمیت خاصی داده نمیشود ولی ما به شما توصیه میکنیم حتما به چشمان خود احترام بگذارید چرا که تا پایان عمر به آنها نیاز دارید. و این نکته بسیار مهم است که عینـک آفتابی دارای استاندارد کامل بوده و از چشمانتان محافظت کند. عینک آفتابی غیر استاندارد نه تنها از چشم محافظت نمیکند بلکه به چشم آسیب نیز میرساند.

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-3

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-4

خرید اینترنتی عینک خلـبانی شیشه آبی Rayban

عینک فوق العاده جدید با طراحی مدرن
محصولی متفاوت و منحصر بفرد از کمپانی rayban
با قابلیت بازتاب ۹۰ درجه از اشعه های مضر افتاب
شناخته شده به عنوان عینک محبوب هنرپیشگان
مقابله با اشعه های مضر
با استاندارد UV400
مناسب برای جوانان خوش سلیقه ایرانی
با کیفیت بی نظیر و قیمت استثنایی

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-5

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-7

طرح این عـینک آفتابی متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند این عینک را تهیه نمایند. شیشه های این عینک دارای یو وی ۴۰۰ بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند. جنس لنز این عینک از شیشه ضد خش میباشد و از نظر پزشکی تائید شده میباشند. این عینک دارای uv 400 کامل می باشد در نتیجه علاوه بر زیبایی ، محافظت از چشم هارا در مقابل نور خورشید به خوبی انجام میدهد .متاسفانه به این موضوع در ایران اهمیت خاصی داده نمیشود ولی ما به شما توصیه میکنیم حتما به چشمان خود احترام بگذارید چرا که تا پایان عمر به آنها نیاز دارید. و این نکته بسیار مهم است که عینک آفتابی دارای استاندارد کامل بوده و از چشمانتان محافظت کند. عینک آفتابی غیر استاندارد نه تنها از چشم محافظت نمیکند بلکه به چشم آسیب نیز میرساند.

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-8

عینک خلبانی شیشه آبی Rayban-9

شما عزیزان می توانید برای خرید پیامکی این محصول عدد ۵۹۰۴۶ را به شماره اختصاصی ۳۰۰۰۷۹۷۷ ارسال کنید تا همکاران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به سوالات احتمالی شما پاسخ داده و در صورت رضایت سفارش شما را ثبت کنند .

قیمت : ۲۹٫۰۰۰ تومان

buy2

+ تعداد بازدید : 42 |
نوشته شده توسط terme در 1970-01-01T01:00:00+01:00 و ساعت :